Vstupenky

Sedadla v kostelích jsou nečíslovaná (kromě Červeného kostela – koncert 11. dubna 2023), po příchodu si můžete vybrat jakákoliv místa. Doporučujeme přijít dříve před začátkem koncertu, abyste měli větší možnost výběru.

Festival na míru

Sestavte si svůj festival na míru se zvýhodněným vstupným. Při koupi vstupenek na 2 koncerty získáte slevu 20 %, na tři 30 % a na čtyři 40 %.

Rezervace

Vstupenky rezervujeme v předprodeji 7 kalendářních dnů, po uplynutí této doby se vracejí do prodejeRezervace vstupenek je zastavena týden před konáním koncertu.

Prodej

  • on-line: v našem online kalendáři koncertů
  • ve filharmonickém předprodeji: Besední ulice, Brno (po schodech dolů z nádvoří Besedního domu). Otevírací hodiny předprodeje: Po až Pá 12:00-18:00
  • na místě: vstupenky na všechny koncerty lze zakoupit v místě konání koncertu nejdříve 3/4 hodiny před jeho začátkem

 

Slevy na jednotlivé vstupenky

Snížené vstupné platí pro děti, studenty, seniory, ZTP, ZTP/P (včetně průvodce), abonenty FB.

 

Obchodní podmínky, podmínky pro udělení slev

  • nárok na slevu je nutno doložit platným dokladem opravňujícím ke slevě při koupi vstupenky či abonmá
  • vybrané slevy je možné uplatnit i při nákupu on-line, platný doklad je nutno doložit při kontrole vstupenek při vstupu do kostela

 

Vrácení vstupenky a storno

Stornování vstupenky v podobě vrácení finanční částky není možné. Vstupenky je možné vrátit (nejpozději 5 dnů před koncertem) výměnou za jinou vstupenku ve stejné nebo vyšší cenové hodnotě. Vstupenku nelze vrátit 4 a méně dnů před koncertem.

Vstupenky lze uhradit hotově či kartou. Nepřijímáme SODEXO pasy, karty BenefitPlus, ani jiné peněžní alternativy. Pokud však potřebujete, můžeme vstupenky vystavit na fakturu.

X